czwartek, 26 kwiecień 2018

CZAS: Sobota: godz 10:00- 17:00, Niedziela godz 9:00-16:00.

https://www.facebook.com/events/130693010911511/

MIEJSCE Grota "Solny Raj" Warszawa Radość
ul. Lipkowska 46 wejście od ulicy Sobierajskiej


Jesteśmy zwykłe i niezwykłe zarazem, a przecież każda z nas jest wyjątkowa. To będzie wspólny czas wymiany doświadczeń, praktyki i studiowania.
CELEM jest Twoja Transformacja. Intencją wzrost samoświadomości oraz pokój w naszych sercach. PODSTAWĄ miłość, doświadczenie życiowe, uważność i odpowiedzialność. TECHNIKĄ Kundalini Yoga wg. przekazu Yogi Bhajana. 
Inspiracją jest nauczanie YB który, dużo nauczał o tym jak wielką moc mają kobiety i dużo pracował z nimi i z dziećmi uważając ze są naszą przysłością.
Zapraszamy do wspólnej praktyki, zadawania sobie pytań, wzajemnego słuchania i radości z bycia razem. Tematy spotkań 

I. PIERWOTNA MOC KOBIETY 
1.Wewnętrzna kobieta 
2. Kobiece ciało * świadomość i obraz ciała * centra księżycowe, menstruacja, ciąża, poród, opieka nad dzieckiem, menopauza, piękno, higiena osobista, masaż, odżywianie i dieta 
3. Krzesanie iskry - kreatywność, kobiecość i seksualność

II. MĄDROŚĆ KOBIETY
4. Umysł kobiety 
5. Oczyszczanie i kultywowanie Jaźni 
6. Witalność, wrażliwość, promienność - podstawy codziennej praktyki 
7. Zaangażowanie, kaliber, godność, boskość i gracja

III. RELACJA KOBIETY 
8.Relacje kobieta/mężczyzna, małżeństwo, relacje seksualne 9.Wychowanie dzieci 
10.Praca w życiu kobiety 
11.Komunikacja ze sobą - odprężanie, relaksacja i uzdrawianie

Dla kogo 
dla kobiet w każdym wieku, zapraszamy dziewczyny, które ukończyły 17 lat, również mamy z córkami.

Inwestycja 
1 moduł 350 zł. Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata 150 zł za 1 moduł. Trzy moduły 1050 zł. Przedpłata 50% do dnia 20.01.2018 udział w trzech modułach jest tańszy i kosztuje 950 zł. Zaliczka jest zwrotna w przypadku gdyby moduł nie odbył się z przyczyn wynikających ze strony organizatora. Podane kwoty są kwotami netto. 
Istnieje możliwość podpisania umowy o dzieło pomiędzy uczestnikiem a prowadzącymi.
Oferujemy możliwość otrzymania zaświadczenia uczestnictwa oraz informacji zwrotnej.

INFO i REZERWACJA
Beata +48 504 036 460 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka+48 601 591 113 agnieszka_lugierska1@tlen.
pl

PROWADZĄCE
Agnieszka Lugierska/Adi Shakti Kaur ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Yogi według przekazu Yogi Bhajana poziom 1, kontynuuję poziom drugi. Moimi nauczycielem jest Shadhana Singh. Jestem w trakcie 3 letniego szkolenia nauczycielskiego z zakresu wiedzy kundalini jogi “The Science of Mind and Humanology for Leadership and Success w Rzymie. Ciekawi mnie każdy przejaw istnienia. Jestem zafascynowana pięknem i mądrością ludzkiego ciała. Uwielbiam ruch, taniec, muzykę i śpiew. Pracuję jako psychoterapeuta tańcem i ruchem oraz prowadzę prywatny Ośrodek Jogi www.jogawmateczniku.pl 

Beata Pasikowska / Jagat Prem Kaur - Nauczycielka w służbie Yogi Kundalini wg Yogi Bhajana i Guru Ram Dasa. Kundalini upomniało się o mnie w 2008 i 2014 roku, zsyłając na mnie rzeczywiste doświadczenie uaktywnienia pewnych pokładów energii kundalini. Od 2014 roku prowadzę zajęcia Yogi Kundalini z dorosłymi oraz dziećmi, głównie w szkole demokratycznej. Pracuję yogicznie z kobietami w ciąży i przygotowującymi się do macierzyństwa. Również po kilku wcieleniach przerwy na ścieżce służby uzdrawiania, w 2014 Guru Ram Das zaprosił mnie do powrotu. W roku 2015 odbyłam kurs SatNam Rasayan, oraz w 2016 ukończyłam kurs Uzdrawiania Medytacyjnego I stopnia i w 2017 II stopnia, oba w tradycji Yogi Kundalini. Jestem również w trakcie rozwijania swojej wiedzy z dziedziny numerologii yogicznej: Karam Kriji, oraz szkolenia nauczycielskiego Leadership & Success. Wspieram również kolejne kursy i materiały Kundalini Yogi jako tłumacz. W ramach wewnętrznej potrzeby udzielam sesji Uzdrawiania Medytacyjnego osobom potrzebującym. https://www.facebook.com/
PremQantumwww.premquantum.com

 

Czytaj więcej...

 

 
 

Jestem kobietą warsztat bardzo babski:-)

TUCZNO 22 września 2018 

"Jestem kobietą - zdrową, twórczą i pełną godności" wymiana doświadczeń, teoria, praktyka.Intencją stworzenia i poprowadzenia tego warsztatu jest wzrost samoświadomości oraz pokój w naszych sercach

Czytaj więcej...

 

 

 
 
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
8
10
11
14
15
17
18
21
22
24
25
28
29


 

Czytaj więcej...

 
 
 

Twój Kod:) numerologia jogiczna

TUCZNO 21 kwietnia 2018

Jakiekolwiek jest Twoje życie to wybrałaś/eś właściwie. Jest możliwe aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim naprawdę jestem? Jakie jest moje przeznaczenie? Twoja data urodzenia to jest kod, w którym zawarte są wskazówki dotyczące życia. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 
 
 
Bądź na bieżąco z pojawiającymi się wydarzeniami!
Dziękuję!

"Jestem Kobietą"
WARSZAWA t
rzy moduły 

14-15 kwietnia 2018 Relacje i Madrość Kobiety

Jesteśmy zwykłe i niezwykłe zarazem, a przecież każda z nas jest wyjątkowa. 

 Czytaj więcej...