środa, 20 listopad 2019

Warsztaty, szkolenia, wykłady interaktywne oraz spotkania edukacyjne, które Państwu przedstawiam, są składową projektu Twój RUCH. Integracja osoby w obszarze ciała, intelektu oraz emocji to podstawowy cel wyżej wymienionego projektu. Praca ze świadomością ciała poprzez ruch i taniec daje szansę doświadczenia swojej kreatywności oraz osiągnięcie stanu wewnętrznej równowagi psychofizycznej. Podstawowym rezultatem jest zdrowie i szeroko rozumiana poprawa jakości życia. 

Oto przykłady tematów warsztatów ogólnorozwojowych i terapeutycznych: "Ruch – akceptacja i wgląd w siebie", "Poznawanie siebie w relacji z grupą", "Ugruntowanie, ustalanie granic, nauka koncentracji", "Ruch i moje emocje", "Ruch – zmiana", "Realizacja potencjałów jednostki - poznaj swoje potrzeby", "Improwizacja w ruchu jako metoda pracy twórczej","Tańce w kręgu-madrość z życia wzięta" "Tańce w kręgu i zabawy - warsztat dla rodziców z dziećmi", "Ruch – moja przestrzeń", "Ruch – kreatywność", "Wewnętrzne taneczne przebudzenie".

Spotkania edukacyjne i szkolenia(poniżej przykłady) "Integralna praktyka transformująca”, "Stres mieszka w ciele", "Proces Big Mind Big Heart”,"Przekonania dotyczące umierania i śmierci”.

Autorskie warsztaty relaksacyjno-antystresowe oto przykładowe tematy: „Ukojenie i głęboki relaks”, "Wewnętrzny spokój  i medytacja”, „Uważność”

Wykłady interaktywne jednym z nich jest wykład o tytule „Ciało pamięta. Wprowadzenie do psychoterapii tańcem i ruchem”. Wykład dotyczy wprowadzenia do psychoterapii tańcem i ruchem w kontekście procesu kreatywnego. Jego intencją jest przekazanie podstawowej wiedzy o metodzie, a także przyjrzenie się praktycznemu zastosowaniu ruchu i tańca w integracji ciała i umysłu. Prościej mówiąc: jak słyszeć i odczuwać siebie poprzez ciało.

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Jeśli chcesz być informowany o nowych wydarzeniach zapisz swój adres e-mail! Dziękuję