Masaż dźwiękiem mis tybetańskich według metody Petera Hessa.

Piękne dźwięki mis rozchodzą się koncentrycznie, nakładają się na siebie tworząc nowe dźwięki ,wielotonowe…… i wnikają głęboko w ciało. Pojawia się odprężenie, ciało się rozluźnia i umysł odpoczywa, wtedy cały organizm może się zrelaksować, budzi się naturalna siła regeneracyjna organizmu. Kąpiel  w dźwiękach pomaga doświadczyć  świeżości, witalności oraz wpływa na harmonizowanie ciała i umysłu.

Podczas masażu dźwiękiem na ciele masowanej osoby układa się misy  i wprowadza je w wibracje poprzez delikatne pobudzanie do drgań. Wibrujące dźwięki mis przenikają głęboko, poruszają wewnętrzne struktury ciała, wpływają na cały organizm na poziomie komórkowym, oczyszczają i ożywiają ciało.

Klasyczny masaż dźwiękiem odbywa się w pozycji leżącej, na brzuchu i na plecach,  masowane są strefy refleksyjne stóp, plecy, obszar lędźwiowy i kości ogonowej, klatka piersiowa, ramiona i dłonie i według potrzeb, również inne obszary ciała. Masaż dźwiękiem wpływa na cały organizm, porusza i wypełnia całe ciało, pomaga w wejściu w stan głębokiego relaksu, pogłębia świadomość i wpływa na uwalnianie  napięcia, budzi naturalną witalność ciała oraz siły odnawiające. Do masażu używam mis terapeutycznych, z atestem Instytutu Petera Hessa. 

Joanna Głuszek - terapeutka DMT i masażystka dźwiękiem wg. metody Petera Hessa.