poniedziałek, 24 wrzesień 2018

 

GRAFIK ZAJĘĆ WRZESIEŃ-GRUDZIEŃ 2018

PONIEDZIAŁEK 18:30-20:00 TUCZNO ul.Bukowa3 

CZWARTEK 9:00-10:30 TUCZNO ul.Bukowa3

CZWARTEK 17:30 -19:00 lekcja jogi  TUCZNO ul.Bukowa3

 

 

 

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich według metody Petera Hessa.

Piękne dźwięki mis rozchodzą się koncentrycznie, nakładają się na siebie tworząc nowe dźwięki ,wielotonowe…… i wnikają głęboko w ciało. Pojawia się odprężenie, ciało się rozluźnia i umysł odpoczywa, wtedy cały organizm może się zrelaksować, budzi się naturalna siła regeneracyjna organizmu. Kąpiel  w dźwiękach pomaga doświadczyć  świeżości, witalności oraz wpływa na harmonizowanie ciała i umysłu.

Podczas masażu dźwiękiem na ciele masowanej osoby układa się misy  i wprowadza je w wibracje poprzez delikatne pobudzanie do drgań. Wibrujące dźwięki mis przenikają głęboko, poruszają wewnętrzne struktury ciała, wpływają na cały organizm na poziomie komórkowym, oczyszczają i ożywiają ciało.

Klasyczny masaż dźwiękiem odbywa się w pozycji leżącej, na brzuchu i na plecach,  masowane są strefy refleksyjne stóp, plecy, obszar lędźwiowy i kości ogonowej, klatka piersiowa, ramiona i dłonie i według potrzeb, również inne obszary ciała. Masaż dźwiękiem wpływa na cały organizm, porusza i wypełnia całe ciało, pomaga w wejściu w stan głębokiego relaksu, pogłębia świadomość i wpływa na uwalnianie  napięcia, budzi naturalną witalność ciała oraz siły odnawiające. Do masażu używam mis terapeutycznych, z atestem Instytutu Petera Hessa. 

Joanna Głuszek - terapeutka DMT i masażystka dźwiękiem wg. metody Petera Hessa.

 

 

" POD DACHEM-INNOWACJE " project crowdfoundingowy

wrzesień/pażdziernik 2018 wkrótce szczegóły

 

Czytaj więcej...

 

 
 
 
 
 

Jestem kobietą warsztat bardzo babski:-)

TUCZNO 22 września 2018 

"Jestem kobietą - zdrową, twórczą i pełną godności" wymiana doświadczeń, teoria, praktyka.Intencją stworzenia i poprowadzenia tego warsztatu jest wzrost samoświadomości oraz pokój w naszych sercach

Czytaj więcej...

 

 

 
 
 

Twój Kod:) numerologia jogiczna

I i II część TUCZNO 05-06 /10/ 2018

Jakiekolwiek jest Twoje życie to wybrałaś/eś właściwie. Jest możliwe aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim naprawdę jestem? Jakie jest moje przeznaczenie? Twoja data urodzenia to jest kod, w którym zawarte są wskazówki dotyczące życia. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 
 
 
 
Bądź na bieżąco z pojawiającymi się wydarzeniami!
Dziękuję!

 

CISZA - ODOSOBNIENIE

Dwa turnusy 07 - 11 listopad 2018 oraz 26 -30 listopad 2018

Czasy się zmieniają, świat się zmienia, a doznanie ciszy i radość z niej płynąca pozostają niezmienne. Jeśli chcesz i potrzebujesz zatrzymać się usłyszeć, poczuć SIEBIE przyjedź.

 Czytaj więcej...

 

 

 
 
 
 
 

Kundalini Joga dla początkujących i nie tylko

Gniezno 21 Wrzesnia 2018 godz.17:00-21:00

Mówiąc prościej jak czuć się zdrowym, szczęśliwym i mieć w sercu święty spokój:-) Warsztat wprowadzający do praktyki Kundalini Jogi. Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju świadomości

 

 

 

Czytaj więcej...