poniedziałek, 24 wrzesień 2018

 

GRAFIK ZAJĘĆ WRZESIEŃ-GRUDZIEŃ 2018

PONIEDZIAŁEK 18:30-20:00 TUCZNO ul.Bukowa3 

CZWARTEK 9:00-10:30 TUCZNO ul.Bukowa3

CZWARTEK 17:30 -19:00 lekcja jogi  TUCZNO ul.Bukowa3

 

 

 

Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju i doskonalenia duchowego dla przebudzenia twojej prawdziwej natury/tożsamości. Kundalini Joga to technika doskonalenia istoty ludzkiej jako całości. Umysł człowieka jest nieskończony i twórczy. Lecz nasze realne możliwości tworzenia są ograniczone przez zmysłowe i emocjonalne postrzeganie rzeczywistości. Abyśmy mogli znaleźć równowagę, spokój, nadzieję i sens życia potrzebne jest nam narzędzie/technika/wiedza jak nabywać i rozwijać samoświadomość. Potrzebna jest wiedza, która daje możliwość powiększania zakresu zdolności umysłowych oraz kontakt z ciałem fizycznym. Ta technika badania, eksperymentowania, nabywania świadomości poprzez własne doświadczanie to jest właśnie joga. 

Forma jogi zwana Kundalini Joga pochodzi z tantry jest opisana w świętym, filozoficznym piśmie literatury hinduskiej Amrita Gita. Kundalini Joga  według przekazu Yogi Bhajana powstała z połączenia Hatha Jogi i klasycznej Kundalini Jogi. Według przekazu Yogi Bhajana jest to nauka, która pracuje z siedmioma czakrami, linią łuku i aurą czyli ósmą czakrą. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, śpiew mantr i techniki oddechowe. Dzięki praktyce zyskujesz silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny system nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość twoich zmysłów, emocji i wzorców zachowań. Gdy pozostajesz w zdrowiu fizycznym to pozwala tobie zająć się wyciszaniem umysłu. Dzieje się to poprzez medytacje. 

Układ lekcji wygląda następująco mantra początkowa, rozgrzewka, krija (sekwencja pozycji, oddechu i dźwięku, które są ze sobą tak zintegrowane, by pozwolić przejawić się określonemu stanowi samoświadomości),relaks, medytacja, mantra końcowa. 

 

" POD DACHEM-INNOWACJE " project crowdfoundingowy

wrzesień/pażdziernik 2018 wkrótce szczegóły

 

Czytaj więcej...

 

 
 
 
 
 

Jestem kobietą warsztat bardzo babski:-)

TUCZNO 22 września 2018 

"Jestem kobietą - zdrową, twórczą i pełną godności" wymiana doświadczeń, teoria, praktyka.Intencją stworzenia i poprowadzenia tego warsztatu jest wzrost samoświadomości oraz pokój w naszych sercach

Czytaj więcej...

 

 

 
 
 

Twój Kod:) numerologia jogiczna

I i II część TUCZNO 05-06 /10/ 2018

Jakiekolwiek jest Twoje życie to wybrałaś/eś właściwie. Jest możliwe aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim naprawdę jestem? Jakie jest moje przeznaczenie? Twoja data urodzenia to jest kod, w którym zawarte są wskazówki dotyczące życia. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 
 
 
 
Bądź na bieżąco z pojawiającymi się wydarzeniami!
Dziękuję!

 

CISZA - ODOSOBNIENIE

Dwa turnusy 07 - 11 listopad 2018 oraz 26 -30 listopad 2018

Czasy się zmieniają, świat się zmienia, a doznanie ciszy i radość z niej płynąca pozostają niezmienne. Jeśli chcesz i potrzebujesz zatrzymać się usłyszeć, poczuć SIEBIE przyjedź.

 Czytaj więcej...

 

 

 
 
 
 
 

Kundalini Joga dla początkujących i nie tylko

Gniezno 21 Wrzesnia 2018 godz.17:00-21:00

Mówiąc prościej jak czuć się zdrowym, szczęśliwym i mieć w sercu święty spokój:-) Warsztat wprowadzający do praktyki Kundalini Jogi. Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju świadomości

 

 

 

Czytaj więcej...