poniedziałek, 19 luty 2018

 

GRAFIK ZAJĘĆ  STYCZEŃ  i  LUTY 2018

CZWARTEK 16:00-17:30  lekcja jogi  POZNAŃ  Dom Dźwieku ul. Sikorskiego 17

PIĄTEK 09:15-10:45 lekcja jogi MUROWANA GOŚLINA sala w szkole "Papuga" ul.Polna 10

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
12
13
14
17
18
19
20
21
25
26
27
28

 

Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju i doskonalenia duchowego dla przebudzenia twojej prawdziwej natury/tożsamości. Kundalini Joga to technika doskonalenia istoty ludzkiej jako całości. Umysł człowieka jest nieskończony i twórczy. Lecz nasze realne możliwości tworzenia są ograniczone przez zmysłowe i emocjonalne postrzeganie rzeczywistości. Abyśmy mogli znaleźć równowagę, spokój, nadzieję i sens życia potrzebne jest nam narzędzie/technika/wiedza jak nabywać i rozwijać samoświadomość. Potrzebna jest wiedza, która daje możliwość powiększania zakresu zdolności umysłowych oraz kontakt z ciałem fizycznym. Ta technika badania, eksperymentowania, nabywania świadomości poprzez własne doświadczanie to jest właśnie joga. 

Forma jogi zwana Kundalini Joga pochodzi z tantry jest opisana w świętym, filozoficznym piśmie literatury hinduskiej Amrita Gita. Kundalini Joga  według przekazu Yogi Bhajana powstała z połączenia Hatha Jogi i klasycznej Kundalini Jogi. Według przekazu Yogi Bhajana jest to nauka, która pracuje z siedmioma czakrami, linią łuku i aurą czyli ósmą czakrą. Obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, śpiew mantr i techniki oddechowe. Dzięki praktyce zyskujesz silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny system nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość twoich zmysłów, emocji i wzorców zachowań. Gdy pozostajesz w zdrowiu fizycznym to pozwala tobie zająć się wyciszaniem umysłu. Dzieje się to poprzez medytacje. 

Układ lekcji wygląda następująco mantra początkowa, rozgrzewka, krija (sekwencja pozycji, oddechu i dźwięku, które są ze sobą tak zintegrowane, by pozwolić przejawić się określonemu stanowi samoświadomości),relaks, medytacja, mantra końcowa. 

Jogiczny styl życia

KATOWICE 24 marzec 2018  

"Przychodzimy do życia tutaj na Ziemi najpierw jako dusza, a potem się rodzimy.Nasze wczesne lata spędzamy ucząc się jak funkcjonować w fizycznym ciele i w świecie materii.

Czytaj więcej...

 

 

Jestem kobietą warsztat bardzo babski:-)

TUCZNO 07 kwietnia 2018 

"Jestem kobietą - zdrową, twórczą i pełną godności" wymiana doświadczeń, teoria, praktyka.Intencją stworzenia i poprowadzenia tego warsztatu jest wzrost samoświadomości oraz pokój w naszych sercach

Czytaj więcej...

 

 

 
Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
4
5
6
7
12
13
14
17
18
19
20
21
25
26
27
28

„Anatomia i numerologia jogiczna”

SIERADZ 24 luty 2018

Jakiekolwiek jest Twoje życie to wybrałaś/eś właściwie. Jest możliwe aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim naprawdę jestem? Jakie jest moje przeznaczenie? Twoja data urodzenia to jest kod, w którym zawarte są wskazówki dotyczące życia. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 
 
Bądź na bieżąco z pojawiającymi się wydarzeniami!
Dziękuję!

"Jestem Kobietą"
WARSZAWA t
rzy moduły 
10-11 marzec 2018 Mądrość Kobiety
14-15 kwietnia 2018 Relacje Kobiety

Jesteśmy zwykłe i niezwykłe zarazem, a przecież każda z nas jest wyjątkowa. 

 Czytaj więcej...