sobota, 18 sierpień 2018

Twój KOD- numerologia jogiczna I i II część

Kategoria
Joga
Termin
5 październik 2018 17:00 - 19:00
Miejsce
Osrodek Praktyki Kundalini Jogi "Miejsce Zdrowienia"Tuczno ul.Bukowa3
Telefon
+48 601 591 113
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakiekolwiek jest Twoje życie to wybrałaś/eś właściwie. Jest możliwe aby dotrzeć do odpowiedzi na pytanie Kim naprawdę jestem? Jakie jest moje przeznaczenie? Twoja data urodzenia to jest kod, w którym zawarte są wskazówki dotyczące życia. Model numerologii jogicznej może pomóc Tobie zrozumieć siebie z nowej perspektywy : jako pełną istotę – fizyczna, mentalną i duchową. Uczy świadomego stosowania liczb do każdego aspektu życia, by w Twoich działaniach widoczne stało się Światło Duszy. Z punktu widzenia anatomii jogicznej jesteśmy złożeni z dziesięciu ciał - trzech ciał mentalnych, sześciu ciał energetycznych i ciała fizycznego. Cdn

Miejsce Ośrodek Praktyki Kundalini Jogi Miejsce Zdrowienia.TUCZNO

Zapisy/ pytania/kontakt 601 591 113

Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju świadomości dla przebudzenia twojej prawdziwej natury/tożsamości. Jest to nauka, która bazuje na wiedzy należącej do całej ludzkości oraz na Twoim własnym doświadczaniu. Powstała z połączenia Hatha Jogi, klasycznej jogi kundalini (jest bardziej zaawansowana i opiera się na subtelnych obrazach) oraz przekazu Siri Guru Grand Sahib (świętą księga Sikhów).
Obejmuje ona wszystkie elementy ćwiczenia fizyczne, medytacje, śpiew mantr i techniki oddechowe.

Dzięki praktyce KY zyskujesz silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny system nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość twoich emocji i wzorców zachowań. Praktyka Kundalini jogi rozszerza uważność, daje nadzieję, wewnętrzny spokój i pewność siebie.
Warsztat trwa 15 h. Przeznaczony jest dla każdej osoby, nie zależnie od sprawności fizycznej. Praktykujemy wsłuchując się w swoje ciało, w takim zakresie jaki jest dla nas możliwy i bezpieczny. Weź proszę ze sobą luźny strój. Proszę nie jedz co najmniej 1,5 h przed rozpoczęciem warsztatu. Praktykujemy na boso. 

Sobota

Czas:godz: 10:00 - 18:00 
Plan 10:00-12:00 część merytoryczna
12:00-13:00 przerwa obiadowa
13:00-18:00 cześć merytoryczna

Niedziela

godzina 9:00-16:00

Plan 09:00-12:00 część merytoryczna

12:00-13:00 przerwa obiadowa

13:00-16:00 cześć merytoryczna
Inwestycja 400 ZŁ/1 osoba ( w cenne wliczony jest 2x wegetariański obiad)
Przedpłata 50% zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca.
Zaliczka podlega zwrotowi jeśli warsztat nie odbędzie się z przyczyn organizatora. Jeśli uczestnik odwoła swój udział w terminie 3 dni przed warsztatem zaliczka zostanie przeznaczona na rozwój ośrodka kundalini jogi.

PROWADZĄCA:

Agnieszka Lugierska/Adi Shakti Kaur
ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Yogi według przekazu Yogi Bhajana poziom 1, kontynuuję poziom drugi. Moimi nauczycielem jest Shadhana Singh. Ciekawi mnie każdy przejaw istnienia. Jestem zafascynowana pięknem i mądrością ludzkiego ciała. Uwielbiam ruch, taniec, muzykę i śpiew. Od chwili gdy jestem nauczycielem kundalini jogi moje wewnętrzne światło jeszcze jaśniej oświetla drogę. Pracuję jako psychoterapeuta tańcem i ruchem oraz prowadzę prywatny Ośrodek Jogi.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Bądź na bieżąco z pojawiającymi się wydarzeniami!
Dziękuję!