MATECZNIK TUCZNO UL. BUKOWA3 Kontakt 601 591 113

LIPIEC 2017

Poniedziałek   19:00-20:30                     lekcja kundalini jogi

Czwartek        09:00-10:30                    lekcja kundalini jogi

Czwartek        19:00-20:30                    lekcja kundalini jogi

I turnus 17-22 lipca  II turnus 24-29 lipca  Wakacje z relaksem

Kochani jeśli nie macie zaplanowanych jeszcze wakacji lub właśnie uświadomiłaś/eś sobie, że warto by było jednak odpocząć, zadbać o siebie zapraszam do Matecznika. Niedaleko Poznania, a jednak inny świat, zdrowy rytm:-) Dwa turnusy, ale można też przyjechać na weekend lub nawet jeden lub kilka dni. MATECZNIK MIEJSCE ZDROWIENIA to przyjazny i spokojny dom, ogród i taras. Zapraszam ciepło w planie dnia możesz wybrać poranną jogę (dobrowolnie), naukę automasażu, wieczorny relaks lub joga nidrę wszystko wliczone w cenę. Lub cieszyć się kontaktem z przyrodą - jeziora, las, możliwość wycieczek rowerowych i pieszych w Puszczy Zielonce, w pobliżu są miejsca do jazdy konnej. Ilość miejsc w ośrodku 9 plus dwa łóżeczka dziecięce, będę gotować dla Was wegetariańsko lub wegańsko, podczas turnusów w ośrodku odbywać się będzie lekcja jogi w poniedziałek o godz 19:00, czwartek o godzinie 9:00 i 19:00. Udział w praktyce jogi jest dobrowolny. Dla kogo - kobiety, mężczyźni, dzieci. Proszę zwierzęta zostawcie pod dobrą opieką:-) W ośrodku obowiązują zasady Jamy i Nijamy, na jego terenie pozostajemy bez palenia papierosów, picia alkoholu i używania innych środków uzależniających. Inwestycja 900zł /1osoba dorosła 600 zł/dzieci do lat 12 włącznie. Przedpłata 50% gwarancją rezerwacji miejsca. Zapraszam serdecznie Kontakt +48601 591113.

28 lipca 2017 piątek od 16:30 do niedziela 18:00

Kurs I-II stopnia uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich 

Łączony kurs I-II stopnia uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich 28 km od Poznania

Kurs prowadzi fizjoterapeuta Łukasz Mazurek - uczeń mistrzów Shree Krishna Shahi oraz Shanta Ratna Shakya. Przekazywana praktyka jest odzwierciedleniem ludzkiego geniuszu dążącego do uzyskania maksymalnego efektu, przy zastosowaniu najprostszych metod. Jest ona owocem starożytnej tradycji  Himalajów, a Tybetu przede wszystkim, gdzie wiedza była weryfikowana, kumulowana i przekazywana praktycznie wyłącznie poprzez doświadczenie.

Seria kursów, na które zapraszamy, to wydarzenie o charakterze bezprecedensowym - techniki, które zostały przekazane blisko 30 lat temu przez Tashi Lamę zostaną ofiarowane tym, którzy niosę w sercach gorące pragnienie uzdrowienia siebie i innych. Podczas zaawansowanych warsztatów w przyszłości zostaną przekazane metody terapeutyczne, które były utrzymywane w ścisłej tajemnicy od śmierci Tashi Lamy w latach 80-tych ubiegłego wieku. Strażnik tej wiedzy Shree Krishna Shahi zdecydował, iż nadszedł właśnie czas, by mogły zostać użyte do przywrócenia harmonii w skali lokalnej i globalnej. Wbrew różnym opiniom, panującym w Europie, dźwiękowe misy tybetańskie były i są wykorzystywane w Himalajach do celów terapeutycznych, choć faktycznie wiedzę tę posiadają bardzo nieliczni. Himalajskie podejście w bardzo znaczny sposób różni się od europejskich szkół masażu dźwiękiem mis tybetańskich, zarówno mentalnie jak i w odniesieniu do samej techniki wykonywania masażu.Misy to nie tylko dźwięk - zaawansowani adepci mogą przykładowo poświęcić  tylko 1/3 swojego czasu na pracę z dźwiękiem - inne techniki z wykorzystaniem mis to m.in.: masaż, aromaterapia, praca z kryształami, ćwiczenia psychofizyczne (wg oryginalnego przekazu himalajskiego). Ramowy program kursu na https://www.nepalshop.pl/pl/c/Kursy-misy-dzwiekowe/246Niewielka grupa, przy dużej liczbie godzin zajęć praktycznych (ok. 24 h), pozwala na pewne i bezstresowe opanowanie poznanych metod. Uczestnicy szkolenia otrzymują dwujęzyczne (polsko-angielskie) certyfikaty. W trakcie warsztatów będzie również możliwość nabycia bardzo wysokiej klasy tzw. tybetańskich mis terapeutycznych, selekcjonowanych osobiście przez Łukasza Mazurka na miejscu w Nepalu. Cena kursu: 1000,00 zł brutto (wystawiamy faktury VAT). Niezwłocznie, tj. w ciągu 3 dni od zgłoszenia rezerwacji, wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50%  Zapisy lu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      tel. +48 691 279 923  

 
1-31 Sierpień 2017 w Ośrodku  trwać będzie letnia przerwa:-)